Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Amityville Uprising (2022)

Amityville Uprising (2022)

Për të shërbyer. Te mbrosh. Dhe për të luftuar të pavdekurit.Jan. 11, 2022
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Scott C. Roe isSgt. Dash
Sgt. Dash
Mike Ferguson isDetective Lance McQueen
Detective Lance McQueen
Tank Jones isLt. Howie Stevenson
Lt. Howie Stevenson
Kelly Lynn Reiter isOfficer Nina Rossi
Officer Nina Rossi
Troy Fromin isOfficer Malloy
Officer Malloy
Joycelyne Lew isMrs. Chen
Mrs. Chen
Michael Gaglio isThe Bartender
The Bartender

Permbledhje

Një shpërthim kimik në një bazë ushtarake shkakton një fatkeqësi të mbinatyrshme në këtë thriller të tensionuar aksion-horror. Ndërkohë që togeri Dash përpiqet të ruajë qetësinë në stacionin lokal të policisë , shpërthimi lëshon një shi toksik acid…

Titulli origjinalAmityville Uprising