Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cutthroat Island (1995)

Cutthroat Island (1995)

Kursi është vendosur. Nuk Ka Kthim Pas. Përgatitni armët tuaja. Mblidhni guximin tuaj. Zbuloni aventurën e një jete!Dec. 22, 1995 124 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Renny Harlin
Director

Aktoret

Permbledhje

Një pirate femër dhe shoqëruesi i saj garojnë kundër rivalëve të tyre për të gjetur një ishull të fshehur që përmban një thesar përrallor…

Titulli origjinalCutthroat Island
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb5.7 390 votes