Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Don’t Look Up (2021)

Don’t Look Up (2021)

Bazuar në ngjarje vërtet të mundshme.Dec. 07, 2021 143 Min.
Your rating: 1
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Adam McKay
Director

Aktoret

Jennifer Lawrence isKate Dibiasky
Kate Dibiasky
Leonardo DiCaprio isDr. Randall Mindy
Dr. Randall Mindy
Meryl Streep isPresident Orlean
President Orlean
Rob Morgan isDr. Teddy Oglethorpe
Dr. Teddy Oglethorpe
Jonah Hill isJason Orlean
Jason Orlean
Cate Blanchett isBrie Evantee
Brie Evantee
Mark Rylance isPeter Isherwell
Peter Isherwell
Tyler Perry isJack Bremmer
Jack Bremmer
Ron Perlman isBenedict Drask
Benedict Drask

Permbledhje

Dy astronomë duhet të dalin në media dhe të paralajmërojnë njerëzit se një kometë po i drejtohet Tokës…

Titulli origjinalDon't Look Up
Vlerësimi IMDb7.3 votes
Vlerësimi TMDb7.3 2951 votes