Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Drastic Measures (2019)

Drastic Measures (2019)

Mar. 20, 2019 80 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një çift që po lufton për martesën e tyre shkojnë jashtë qytetit për fundjavë dhe përballen me vizitorë të papritur që i sfidojnë në çdo hap.

Titulli origjinalDrastic Measures