Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Fire (2021)

Fire (2021)

Disa zjarre nuk mund të zbuten.Dec. 24, 2020 120 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Konstantin Khabenskiy isAleksey Pavlovich Sokolov
Aleksey Pavlovich Sokolov
Andrey Smolyakov isVladimir Ivanovich Gromov
Vladimir Ivanovich Gromov
Victor Dobronravov isPyotr Velichuk
Pyotr Velichuk
Ivan Yankovsky isRoman Ilin
Roman Ilin
Roman Kurtsyn isSergey Zotov
Sergey Zotov
Tikhon Zhiznevsky isMaksim Shustov
Maksim Shustov

Permbledhje

Historia heroike e zjarrfikësve dhe shpëtimtarëve të Shërbimit të Mbrojtjes Ajrore të Pyjeve në Rusi. Të stërvitur për t’u rezistuar elementeve të pamëshirshme natyrore dhe për t’u ardhur në ndihmë njerëzve në vështirësi, një grup shpëtimtarësh, bashkë me banorët e një fshati, gjenden të rrethuar nga flakët….

Titulli origjinalОгонь
Vlerësimi IMDb6.5 votes
Vlerësimi TMDb8.8 93 votes