Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mother/Android (2021)

Mother/Android (2021)

We are all programmed to survive.Dec. 17, 2021 110 Min.
Your rating: 0
9 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në një botë post-apokaliptike të tronditur nga një kryengritje e dhunshme e robotëve, një grua e re shtatzënë dhe i dashuri i saj kërkojnë me dëshpërim sigurinë.

Titulli origjinalMother/Android
Vlerësimi TMDb7.1 26 votes