Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Furnace (2020)

The Furnace (2020)

Këtu nuk ka mëshirë të Zotit. Vetëm toka dhe gjithë plaçka e saj.Dec. 10, 2020 116 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Për të shpëtuar nga shkretëtira, një mbajtës devesh i ri afgan bashkëpunon me një njeri misterioz në arrati me ar të vjedhur të kurorës.

Titulli origjinalThe Furnace
Vlerësimi IMDb6.6 votes
Vlerësimi TMDb6.9 8 votes